Firemní jazykové kurzy italštiny a angličtiny, nejen v Týnci nad Labem ČESKY - intenzivní jazykové kurzy italštiny a angličtiny, firemní výuka italštiny ITALIANO - firemní jazykové kurzy angličtiny a italštiny, Skype angličtina a italština online ENGLISH - kurzy italštiny či angličtiny online, výuka italštiny a angličtiny v Týnci nad Labem
Jazyky Překlad italština Překlad angličtina Specializace Kontakt Reference Praxe Ceny Výuka
Pardubice

Jazykové kurzy ITALŠTINY, ANGLIČTINY a ČEŠTINY

FIREMNÍ VÝUKA ITALŠTINY / ANGLIČTINY a SKYPE KURZY ANGLIČTINY a ITALŠTINY ONLINE

Mohu Vám nabídnout jazykové kurzy italštiny a angličtiny vyučované lektorem, který je zároveň zkušeným překladatelem a tlumočníkem. Vzhledem k mému zaměření na INTENZIVNÍ FIREMNÍ KURZY ITALŠTINY A ANGLIČTINY NA MÍRU a INTENZIVNÍ JAZYKOVÉ KURZY ANGLIČTINY A ITALŠTINY ONLINE PŘES SKYPE je výuka italštiny nebo angličtiny vedena buď ve Vaší firmě anebo přímo u Vašeho počítače připojeného k internetu.
Nerozděluji kurzy na: angličtina/italština pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé, protože podle mého většinou výuka italštiny a angličtiny a jazykové kurzy angličtiny a italštiny postupují příliš pomalu. Můj kurz italštiny a angličtiny se koná 2x týdně po dvou 60minutových lekcích a za 1 rok Vás naučím italštinu nebo angličtinu v rozsahu 3letého studia ve většině kurzů. Určitě budete schopni se domluvit, psát a rozumět mnoha psaným textům. Po absolvování 1letého kurzu Vám bude stačit 1letá příprava na státnice a můžete absolvovat Všeobecnou státní jazykovou zkoušku. Z Vaší strany je potřeba jediné - mít ZÁJEM O STUDIUM.
Individuální a firemní výuka italštiny a angličtiny probíhá tak, aby byla výuka italštiny a angličtiny a jednotlivé lekce zajímavé. Nepoužívám jen jednu učebnici, i když ta je základem, ale zpestřuji lekce angličtiny a italštiny různými aktivitami, např. poslechem, rozhovory, křížovkami, hrami, scénkami (i humornými), časopisy, setkáním s rodilými mluvčími (i přes Skype, FB) apod., zkrátka tak, aby Vás výuka italštiny a angličtiny bavila, nestyděli jste se mluvit a přitom si třeba ani někdy moc neuvědomovali, že se vlastně učíte. Pro takovéhle individuální ani firemní jazykové kurzy angličtiny a italštiny nepotřebujete předem žádné jazykové znalosti, postupuji od začátečníků.

NABÍZÍM TYTO INDIVIDUÁLNÍ A FIREMNÍ JAZYKOVÉ KURZY ITALŠTINY A ANGLIČTINY:

  • obecně zaměřené lekce italštiny nebo angličtiny - kurz italštiny a angličtiny i online trvá 10 měsíců
  • odborná ANGLIČTINA / ITALŠTINA OBCHODNÍ, TECHNICKÁ, PRÁVNÍ - kurz trvá 12 měsíců

FIREMNÍ VÝUKA ITALŠTINY A ANGLIČTINY, FIREMNÍ JAZYKOVÉ KURZY dle domluvy

Specializuji se především na ODBORNÉ FIREMNÍ JAZYKOVÉ KURZY ITALŠTINY a ANGLIČTINY, kdy mohu Vaše pracovníky připravit na obchodní jednání s italskými nebo anglicky mluvícími klienty, což je Vaše strategická výhoda. Budete moci projednat i důležité a zásadní aspekty smlouvy či vysvětlit různé technické detaily Vašich výrobků. Také se tyto firemní jazykové kurzy italštiny a angličtiny velmi hodí u podniků, kde italská nebo anglicky mluvící společnost zakoupila českou firmu a vyžaduje po zaměstnancích hovořit italsky nebo anglicky. Nebo si zahraniční firma zřídila pobočku v ČR, avšak majitelé mluví pouze italsky nebo anglicky. Tehdy Vám mohou jazykové kurzy italštiny nebo angličtiny pomoci a mohu lekce italštiny či angličtiny přizpůsobit Vašim potřebám.
Takto orientované firemní jazykové kurzy italštiny a angličtiny jsou zcela OJEDINĚLÉ. Využijte toho, že zkušený překladatel a tlumočník organizuje tyto odborné firemní kurzy a je ochoten Vás naučit to, co se sám svou praxí učil víc jak 20 let! Takovéto firemní jazykové kurzy italštiny a angličtiny nikdo v ČR nenabízí a neexistují na tuto výuku učebnice. Z velké části vyučuji na AUTENTICKÝCH MATERIÁLECH Z PRAXE a pro firemní kurzy si vyžádám i firemní materiály a lekce italštiny či angličtiny jim přizpůsobím. Nebudete tedy memorovat zbytečná slovíčka, ale ta, co v praxi skutečně využijete. Kromě jiného jsem již 21. rokem soudní tlumočník italštiny, takže mám bohaté zkušenosti i s právní italštinou. Také jsem absolvovala právnický kurz v českém a anglickém jazyce na Karlově Univerzitě. K této výuce mám veškeré potřebné vzdělání, jsem však hlavně letitý praktik. Podívejte se na orientační ceny - Skype výuka online a firemní výuka - nejen v Týnci nad Labem.

LEKCE ČEŠTINY PRO ITALY

Lekce češtiny pro Italy se konají buď u mě doma, po Skypu nebo ve Vaší firmě. Nabízím individuální i skupinové lekce češtiny pro Italy. Pokud Vás tyto lekce zajímají, vyhledejte si bližší informace v italštině nebo mě kontaktujte buď Vy nebo přímo italsky mluvící zájemce, kterého výuka češtiny zaujala. Určitě se domluvíme.

© 2009-18 Výuka italštiny / angličtiny - AngIta| optimalizace PageRank.cz Návštěvy dnes/celkem: / Výuka angličtiny a italštiny online, jazykové kurzy italštiny, angličtiny.

Flag CounterJazykové školy, jazykové kurzy, vzdělání.cz         www.myteacher.cz

Školy a kurzy - cizí jazyky

Jazykové školy a jazykové kurzy - toplist škol a kurzů