Tlumočnictví a překladatelství v italském a anglickém jazyce ČESKY - překlady a tlumočení - i soudní překlad ITALIANO - soudni preklady italstina ENGLISH - preklad - italstina, anglictina, soudni preklady italstina
Jazyky Překlad italština Překlad angličtina Specializace Kontakt Reference Praxe Ceny Výuka
Itálie - Benátky, Italia - Venezia

Běžný i soudní překlad - italština

ITALSKÝ JAZYK - PŘEKLADY A TLUMOČENÍ - i ověřené

Jako zkušený i soudní překladatel italštiny nabízím profesionálně provedené překlady a tlumočení na vysoké úrovni. Překlad - italština - to je můj obor!
Kvalitně a brzy překládám technické obory (strojírenství, technologie, výroba, teplárenství, rafinérie, zemědělské stroje, seznamy náhradních dílů), jinak odborné a právnické texty (smlouvy, dohody, plné moci, čestná prohlášení), připravím i běžnou korespondenci. V italštině přetlumočím obchodní jednání, zaškolení obsluhy technikem v případě rozjíždění nových strojů, projednávání u právníka a protože jsem i soudní překladatel, tak předám i ověřený soudní překlad a provedu soudní tlumočení, třeba při zakládání společnosti anebo na valné hromadě. Tlumočení platí hlavně pro Kolín a okolí, ale dojedu i dál - i do Itálie.
Chcete vědět, jaké dodávám překlady? Z pár ukázek si sami uděláte představu.

UKÁZKY Z JIŽ DODANÝCH PŘEKLADŮ - PŘEKLADY ITALŠTINA

Doufám, že jste s kvalitou překladu spokojeni, proto Vám nic nebrání si překlad z italštiny i z češtiny zadat. Přeložím manuály, příručky, návody, složení, rozbory, webové stránky, certifikáty, protokoly, průkazy, znalecké posudky, rozsudky, stavební normy, zákony, vyhlášky, předpisy, vysvědčení, výpisy i rozpočty a rozvahy. Provádím i překlad a lokalizaci softwaru či webových stránek. Věnuji se překladům a tlumočím různá odvětví, např. pletárenství, měření a regulace, slévárenství, stavebnictví, průmyslové roboty i ropný průmysl a zemědělství. Tady najdete údaje k mému kontaktování a můžete si překlady a tlumočení hned objednat. Podívejte se na cenu i na co se specializuji. Zkontrolujte si mé osvědčení a praxi překladatele. Soudní překladatel se může hodit. Soudní překlad - italština zašlu i na dobírku. Informujte se mých zákaznících nebo o všech překládaných jazycích.
Tlumočení a překlady italština - rychle a v té nejlepší kvalitě!
© 2009-18 Preklad-AngIta.cz Návštěvy dnes / celkem:   /  optimalizace PageRank.cz

Flag Counter