Angličtina překlad ČESKY - italské, anglické překládání ITALIANO - překladatel ENGLISH - preklad anglictiny, italstiny
Jazyky Překlad italština Překlad angličtina Specializace Kontakt Reference Praxe Ceny Výuka
Londýnský Parlament

Kontaktní údaje překladatele a lektora

Zde naleznete několik způsobů, jakým se obrátit na překladatele italštiny a angličtiny a na lektora italštiny, který se věnuje především firemním jazykovým kurzům a výuce italštiny přes Skype. Můžete mi rovnou zadat text k překladu, objednat si kurz italštiny anebo se jen dotázat na cenu překladu nebo výuky či na jiné podrobnosti. Zeptejte se na překlady i z jiného jazyka. Zařídím Vám jejich vyhotovení.

Zuzana Slánská - AngIta
Žižkova 56
281 26 Týnec nad Labem
IČO 162 35 134, DIČ CZ6356220123

E-mail
mobil:   603 164 831
Skype: zuzana.slanska

Další profesní profily překladatele - italština, angličtina překlad:

Proz      eBabylon

Kontaktujte profesionálního překladatele, který překládá a tlumočí již téměř 20 let a svůj obor opravdu zná. Překladatele, jenž ví, co klient očekává, a díky svým zkušenostem je schopný dodat kvalitní překlady v krátké lhůtě. A to ať se jedná o překlady z italštiny a do italštiny či překlady z angličtiny a do angličtiny. A také z mnoha různých oborů, hlavně různé technické a právní překlady a tlumočení.
Toto jsou rovněž kontaktní údaje lektora italštiny, který se věnuje převážně odborně zaměřeným jazykovým kurzům, jež jsou šité na míru konkrétní firmě, nebo individuálním kurzům přes Skype.
© 2009-18 Preklad-AngIta.cz | optimalizace PageRank.cz Návštěvy dnes / celkem:   /  Obraťte se na překladatele a lektora angličtiny a italštiny a domluvte si podrobnosti.

Flag Counter