Překlady italština, překlady angličtina ČESKY - překlad italština, překlad angličtina ITALIANO - kontaktujte prekladatele ENGLISH - preklad anglictina, italstina
Jazyky Překlad italština Překlad angličtina Specializace Kontakt Reference Praxe Ceny Výuka
Italská Florencie - Fontána Neptuna

Zkušenosti a vysvědčení překladatele

Zde se můžete podívat, co jsem již překládala a o čem mám vědomosti.

Životopis překladatele anglického a italského jazyka

V životopisu je uvedeno mnoho oborů, ale pokud máte dotazy na konkrétní oblast, neváhejte se zeptat. Příp. provedu zkušební překlad. A tady jsou osvědčení překladatele potřebná a prospěšná k dodávání kvalitních překladů:
Univerzita Karlova v Praze - Právnická fakulta - Doplňkové studium pro soudní tlumočníky
  • právnické minimum v češtině a angličtině, porovnávání rozdílů mezi českým a angloamerickým právem

italský jazyk:

  • speciální státní jazyková zkouška - obor tlumočnický
  • všeobecná státní jazyková zkouška

anglický jazyk:

  • všeobecná státní jazyková zkouška
Jako zkušený překladatel z/do italštiny a angličtiny Vám přeložím stavební normy, podklady k veřejným soutěžím, katalogy náhradních dílů i finanční analýzy. V italštině i tlumočím, třeba valné hromady, zakládání společností, avšak specializuji se hlavně na technická tlumočení, proto Vám budu užitečná u rozjíždění nového stroje, zaškolení obsluhy i při řešení technických problémů.
Překladům věnuji důkladnou péči. Nabízím krátké termíny, osobní přístup, bohatou praxi a naprostou spolehlivost. A italské tlumočení? Jak rodilý mluvčí!
© 2009-18 Preklad-AngIta.cz   |   optimalizace PageRank.cz Návštěvy dnes / celkem:   /  Překlad - to je jasné. A AngIta? - To je přece ANGličtina a ITAlština.

Flag Counter